Przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Natolin

Mieszkanie na wynajem
3 800 PLN , Pow. 81,48 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
81,48 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ursynów , rtm. Witolda Pileckiego
Rok budowy:
2002
Piętro:
5 na 8
Numer oferty:
SB966559
Cena za m2:
47 PLN
Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pileckiego 104 (Ursynów, Natolin). Nieruchomość ma 75,5 mkw i znajduje się na 5. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, znajdującym się na osiedlu zamkniętym.

Lokal składa się z przestronnego salonu, widnej, częściowo otwartej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, schowka/garderoby i przedpokoju. Kuchnia wyposażona w lodówko-zamrażarkę, kuchenkę elektryczną, piekarnik, zmywarkę, okap i czajnik elektryczny. Łazienka z wanną (z funkcją prysznica) oraz pralką. W przedpokoju dwie pojemne szafy w zabudowie. Pokoje do własnej aranżacji (w jednym znajduje się szafa). Dodatkową przestrzeń stanowi balkon, na który dostać się możemy z salonu.

Pod budynkiem znajduje się bardzo duży ogólnodostępny parking zapewniający łatwość w pozostawieniu samochodu, a także parking za szlabanem - dostępny tylko dla mieszkańców osiedla.

Lokalizacja nieruchomości łączy zalety płynące ze świetnego punku komunikacyjnego, a także okolicy bogatej w tereny zielone.

W pobliżu przystanki autobusowe linii nr 185, 192, 319, 503, 504 i N34 - do metra Natolin dojechać możemy w 12 minut, dojazd do centrum komunikacją zajmuje 30 minut. Pobliski wjazd na S2 pozwala na sprawną komunikację samochodem z pominięciem miejskich korków, a także stanowi świetny punkt wypadowy na wycieczki w dalszej części kraju. 

Bezpośrednią zieleń za oknem zapewnia bliskość Lasu Kabackiego oraz Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK, w którego obrębie znajduje się także raj dla czworonożnych przyjaciół - wybieg dla psów wraz z torem przeszkód.

Aktualny czynsz najmu wynosi 4 769,63 zł i uwzględnia przychód dla Wynajmującego w wysokości 3 800 zł oraz koszty administracyjne w wysokości 969,63 zł (aktualny czynsz administracyjny uwzględnia zaliczki na wodę zimną i ciepłą w wysokości 149,74 zł przewidziane na jedną osobę).

Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz na minimum rok, z późniejszą możliwością przedłużenia.
Preferowana forma umowy najmu okazjonalnego (koszt aktu pokrywa Wynajmujący).

Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail