Mieszkanie z ogrodem w Diasferze

Mieszkanie na wynajem
2 500 PLN , Pow. 37,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37,80 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Targowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
SB107256
Cena za m2:
66 PLN
Nowe mieszkanie o wielkości 37,80 mkw dostępne do wynajęcia, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji w centrum Łodzi przy ulicy Targowej, w ramach słynnego projektu Diasfera.

Oferowana przestrzeń jest w pełni wykończona, tym samym obecnie nie ma w niej mebli (poza łazienką oraz aneksem kuchennym). Istnieje możliwość doposażenia mieszkania w guście najemcy. Dzięki wysokim pomieszczeniom w mieszkaniu znajduje się antresola (jest możliwość wstawienia tam materaca czy pozostawienia przestrzeni na np. przechowywanie rzeczy). 

Nieruchomość mieści się na parterze i dysponuje przynależnym ogródkiem, co jest idealne dla chwil odpoczynku na świeżym powietrzu przy filiżance kawy.
W okolicy znajduje się obszerny parking bezpłatny oraz możliwość parkowania wzdłuż sąsiednich ulic.

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta sprawia, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. W pobliżu liczne obiekty usługowe, sklepy (500 m do Galerii Łódzkiej), wiele restauracji (900 m do słynnego OFF Piotrkowska), 300 m do Parku Źródliska co gwarantuje miejsce na spacery. Mieszkanie będzie idealne również dla studentów - tylko 4 minuty pieszo do słynnej Łódzkiej Filmówki, 8 minut do Politechniki, 8 minut na Uniwersytet Łódzki (wydział Prawa i Administracji oraz wydział Zarządzania).

Cena wynajmu to 3020 zł na który składa się: 2500 zł czynsz najmu, plus 450 zł czynsz administracyjny, plus opłata za prąd około 70 zł.
Jest również opcja wynajęcia miejsca parkingowego w garażu za dodatkowe 300 zł.

Kaucja 3500 zł płatna przy podpisaniu umowy najmu.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail