Lokal z ogródkiem idealny pod biuro/punkt usługowy

Biuro na wynajem
3 300 PLN , Pow. 37,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
37,80 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Targowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
SB565625
Cena za m2:
87 PLN
Oferuję do najmu lokal o wielkości 37,80 mkw zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji w centrum Łodzi przy ulicy Targowej, w ramach słynnego projektu Diasfera. Lokal będzie idealnym miejscem na prowadzenie szerokiej gamy działalności np. biurowej, notarialnej, ubezpieczeniowej, jak również działalności usługowej np. salon kosmetyczny, fizjoterapeutyczny itd.

Oferowana przestrzeń jest w pełni wykończona, tym samym obecnie nie ma w niej mebli (poza łazienką oraz aneksem kuchennym). Istnieje możliwość doposażenia lokalu. Dzięki wysokim pomieszczeniom w mieszkaniu znajduje się antresola (jest możliwość np. przechowywania tam rzeczy).

Nieruchomość mieści się na parterze i dysponuje przynależnym ogródkiem, co jest idealne dla chwil odpoczynku od pracy na świeżym powietrzu przy filiżance kawy.
W okolicy znajduje się obszerny parking bezpłatny oraz możliwość parkowania wzdłuż sąsiednich ulic.

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta. W pobliżu liczne obiekty usługowe, sklepy (500m do Galerii Łódzkiej), wiele restauracji (900 m do słynnego OFF Piotrkowska), 300 m do Parku Źródliska. 

Koszt najmu wynosi 3720 zł na który składa się: 3300 zł czynsz najmu, plus 420 zł czynsz administracyjny, plus prąd według zużycia.
Jest również opcja wynajęcia miejsca parkingowego w garażu za dodatkowe 350 zł.

Kaucja 4000 zł płatna przy podpisaniu umowy najmu.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail