Lokal na wynajem (ul. Piotrkowska)

Biuro na wynajem
2 500 PLN , Pow. 65,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
65,50 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Piotrkowska
Rok budowy:
1896
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
SB512687
Cena za m2:
38 PLN
Oferuję do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 65,5 mkw. znajdujący się na parterze w kamienicy przy głównej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej. Lokal składa się z sekretariatu i aneksu kuchennego, dwóch pomieszczeń oraz toalety. 

Lokal przeznaczony jest do prowadzenia działalności takich jak: biurowa, usługowa, szkoleniowa czy handlowa. Idealnie nada się np. na kancelarię czy biuro. 
W lokalu ogrzewanie jest miejskie.

Ogromnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość znajduje się przy ul. Piotrkowskiej, na wysokości Łódzkiego Manhattanu przez co stanowi idealne miejsce pod lokal usługowy, handlowy czy biurowy. Zaletą tej części Piotrkowskiej jest to, że możemy dostać się do niej bezpośrednio samochodem, gdyż jest to ta część ogólnodostępna. W pobliżu można znaleźć mnóstwo restauracji, sklepów czy punktów usługowych. W bliskiej odległości (400m) znajduje się drugi mniejszy OFF na Piotrkowskiej (street food). Lokal jest idealnie skomunikowany gdyż przystanek tramwajowy znajduje się w odległości 100m, a Stajnia Jednorożców w odległości 300m.

Cena najmu: 3200 zł netto na który składa się: 2500 zł czynsz najmu, plus 700 zł czynsz administracyjny plus prąd według zużycia. 
Kaucja w wysokości 3500 zł płatna w dniu podpisania umowy najmu.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail