Działka budowlana 10km od centrum Łodzi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
375 000 PLN , Pow. 2 181 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 181 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wódka
Numer oferty:
SB484522
Cena za m2:
172 PLN
Oferuję na sprzedaż Działkę budowlaną o powierzchni 2181 mkw w malowniczej miejscowości Wódka 10km od centrum Łodzi, graniczącej z Łodzią (gmina Nowosolna). 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną we wszystkich formach: wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa. Dopuszcza się maksymalną powierzchnie zabudowy i nawierzchni utwardzonych łącznie na 30% działki. Wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje). 

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30 m x ok. 70 m. W drodze gruntowej utwardzonej jest prąd, gaz i kanalizacja. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%.

Nieruchomość znajduje się w świetnej malowniczej lokalizacji, mimo to do samego centrum Łodzi jest 10 km (18 min autem), a do najbliższego centrum handlowego jest 6 km (9 minut autem), w którego skład wchodzą takie sklepy jak: Auchan, Media Markt, Rossmann i wiele innych. Do najbliższych przystanków autobusowych jest zaledwie 1km. W pobliżu znajdziemy również m.in sklepy spożywcze, restaurację, apteki, supermarkety i wiele innych 

Cena: 375 000 zł do negocjacji 

Zapraszam na prezentację nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail